• Цената е намалена.
  • Свеж
Нигериската laces Ткаенина 2018 Злато Африкански Црвена Врвца Laces Ткаенини Со Sequins Висок Квалитет на Нигериската Чипка За венчаница J19452

Нигериската laces Ткаенина 2018 Злато Африкански Црвена Врвца Laces Ткаенини Со Sequins Висок Квалитет на Нигериската Чипка За

 
DEN 4833.12
DEN 3287.00

Стока
Во продавницата


Клиентите во Бога
ustomer во Бога
Ве Молиме Давање 5 Ѕвезди
. Нашата продавница да престанат со испраќање на стоката од 9 февруари до 24 февруари, за на Кинески Лунарната Нова Година празник и ние ќе продолжи со испорака на 25 февруари. Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или непредвидени временските услови. Нигериската laces Ткаенина 2017 Злато Африкански Црвена Врвца Laces Ткаенини Со Sequins Висок Квалитет на Нигериската Чипка За венчаница J19452
Производи слика
Повеќе Дизајни Ве Молиме Кликнете Тука :
http : //www.com/store/all-wholesale-products/1919390. Материјал : швајцарска вода растворлив чипка ткаенина Тежина : околу 2kilogram/5yards Големина : 5 метри во должина, големина на Пакување : 5 дворови/polybag,15 метри/пакет Превозот време : Ние ќе организира пратка со 3 до 7 работни дена по испративме на вашата исплата.cilce P
КАКО ДА СЕ КУПАТ ID : 3084
Како Да се Купат за Купување на објект со "Купи Сега' 1.7 килограм5yards Превозот време : DHL Express Превозот обично се потребни околу 3 to7 дена Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или непредвидени временските услови. Најдобри желби за Новата Година ! Може да мир,задоволство и среќа биде со вас засекогаш. Ако сакате да ја уредите тековната Испорака Адреса, кликнете на 'Уредување на оваа адреса' . DHL Express превозот обично се потребни околу 3 до 7 дена. ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа . Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое! Ако сте незадоволни со секој аспект на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас првиот, па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем. Заврши Цел Форма ве Молиме внесете ги бараните информации, како Адреса за Испорака, Количина Тип итн. Како Да Плаќање Како можам да платам за цел? За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу : 1) Изберете цел и кликнете на "Плати Сега' копчето
2) Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Ali Express поддржува Виза , Мастеркард , Маестро Дебитна Картичка , Western Union , и преведување преку банките . Плаќање По потврдувањето вашата Нарачка, вие автоматски ќе се преземат за да на страницата за Плаќање. За да поставите вашата нарачка,одберете спецификација сакате и внесете количина, и кликнете 'Купи Сега' ;
Како што е прикажано на сликата :
2. Ако имате било нешто, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно,Ако имате нешто urgennt да се добие одговор за време на празник, ве молиме контактирајте со нас преку aliexpress порака. Место вашата Нарачка Кликнете на Производ Фотографија или Име на Производ да го видиш подетални информации.


Карактеристики на производот

Техника:
Извезена
Материјал:
Нето Платно
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Sequins
Ширина:
51inch
Број На Модел На:
VS-J19452
Тип На Производ:
Чипка
Употреба:
Модата Облека за Повод Свадба Партија итн
Пакување:
5 дворови/парче
Место на Потекло:
Гуангжу во Кина
Ширина:
120cm да 130cm
Тежина:
1.7 килограми
Ткаенина тип:
Sequins чипка
Бесплатен Превозот:
Yes
Големина:
5 yards in length
MOQ:
5yards
боја:
црна/ кралска сина/Теал/Зелена/ црвена/ виолетова/бела

Поврзани производи