• Цената е намалена.
  • Свеж
Маска од Нерѓосувачки Челик Врата на возилото sill scuff плоча внатрешна Изграден прагот 4pcs За Suzuki S-cross scross SX4 2014 2015 2017

Маска од Нерѓосувачки Челик Врата на возилото sill scuff плоча внатрешна Изграден прагот 4pcs За Suzuki S-cross scross SX4 2014

 
DEN 3077.28
DEN 2739.00

Стока
Во продавницата

За Нас
Имаме Кина базирана компанија направени од авто додатоци специјалисти и хобисти кои биле производство и производство на авто-делови и прибор за повеќе од 10 години. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Кога сите вести ние ќе ве известиме во времето. Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др.com/ (За Aliexpress Стандард Превозот само) или www.(Метод за да добиете попуст за голема цел е : да се Направи ред прво, не се плати веднаш, не остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате, ние ќе го промени цена во рок од 24 часа, тогаш ве молиме да плати за нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
4) сите други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Кога приемот време помалку од 10 дена лево и ти се уште не се на пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и на приемот време за тебе и да се обиде да помогне да се најде причина за одложување и обидете се да се реши. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди.Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил. Ние ќе го прават истото за вас. Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Ние ќе ви испратиме р производи на време и да имаме следење на број автоматски. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ви благодариме!
5.Оваа ситуација секогаш се случи со поштата воздух mail, кога ќе се најде на вашиот парцела следење на информации покажува лево ХОНГ КОНГ и нема информации за вашата локална скопска веб-сајт, вашиот парцела сега е на патот на вашата земја, или пристигна во вашата земја, но само затоа што вашата локална скопска премногу зафатен да се справи со толку многу парцели, ве молиме да бидете трпеливи. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот и Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.Ние ќе ви испратиме Следење на број по е-пошта. Во тоа време, имаме рафинирани секој аспект на нашата компанија, од искуство за дизајн на производот. Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay , виза, банкарски трансфер , Запад Унија, TT. Ни се обиде и нека се стави нашето искуство да работи за вас. Враќање /Поврат
1). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Испорака
1) .)
П : дали има некој dos и donts за вистинска кожа?
О : - Избегнувајте перење
- Aviod оган
- Да се чува далеку за дожд и за сонце
- Moistureproof и aviod инсекти
- Aviod прекумерна тежина
- Aviod контакт со остар предмет и хемикалии
П : Што можам да направам кога долго време помина уште дали не се парцела?
А : 1). ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага.
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Автомобил модел:
scross SX4
Име На Модел:
JUHWJU384578
Модел Година:
2014-2017
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
1.2kg
Специјални Функции:
Декорација, заштита и безбедност
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Поврзани производи