• Цената е намалена.
  • Свеж
ДОЛЕТА Отворено Спорт ЕВА Заштитна Хип Задник Подлога Ски Скејт Аикидо Шорцеви Скијање на Снег Одбор Скејт

ДОЛЕТА Отворено Спорт ЕВА Заштитна Хип Задник Подлога Ски Скејт Аикидо Шорцеви Скијање на Снег Одбор Скејт

 
DEN 1518.24
DEN 911.00

Стока
Во продавницата

Пол : Човек жена Предмет Тип : Шорцеви се Заштитите од повреди Перат : може да се мијат со рака Вентилација и никогаш не се придржуваат до вашата кожа,Силна еластична бенд Стил : Случајни Високи перформанси Анти-Бактериски соочи околу шорцеви за вистински заштита Погоден за : скијање и скејт итн Материјал : ЕВА Боја : Црна, Црвена Пакет вклучуваат : 1 PC Панталони Големина Детали : Големина : S Дебелина : 1.5 CM Половината : 68-80СМ/27.6-31.5" Должина : 36/13.8" Големина : М Дебелина : 1.5 CM Половината : 80-88 CM/31.5-34.6" Должина : 45/17.7" Големина : L Дебелина : 1.5 CM Половината : 90-106 CM/35.4-41.7" Должина : 50/19.7"


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
Скејтбординг
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
ДОЛЕТА
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
SRD06
Материјал:
Памук
Главен Материјал:
ЕВА

Поврзани производи