• Цената е намалена.
  • Свеж
Mihaivina Мода СТП Кожа Жените Половината Пакети Светла Мал Појас Половината Торба Висок Квалитет на Женски Чанти Рака Слободни Торба трговија на Големо

Mihaivina Мода СТП Кожа Жените Половината Пакети Светла Мал Појас Половината Торба Висок Квалитет на Женски Чанти Рака Слободни

 
DEN 1386.24
DEN 721.00

Стока
Во продавницата


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
крајот
Ова е една кеса кои Едноставно buckled на половината или врзан за кошула. Специјално дизајнирани појас изгледа двете модерен и практичен
Ова е многу модни половината торба во 2017
ако нема џеб во вашата јакна,ова wasit торба може целосно да го замени џеб.на телефон,на пари и копчињата може да се приклучат во тоа, наместо. Исто така може да игра улога на половината појас, врзани за надворешниот поклопец може да се игра ефект на одгледување, врзани на половината
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Половината Пакети
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YC7353
Бренд Име:
Mihaivina
Главен Материјал:
PU
Рака Пад:
95cm
Обликот:
Кутија
Материјал Состав:
СТП Кожа
Објектот Должина:
16cm
половината пакет торба:
жените рака слободни торба
жените торба:
појас торба
жените половината пакет:
жените половината појас торба
пари торба:
торбичка телефон торба
кожа половината торба:
мали кеси
Големина:
16*12*4cm
Тежина:
290g
fanny пакет:
Хип Појас Сокол

Поврзани производи