• Цената е намалена.
  • Свеж
304 од не 'Рѓосувачки Челик Синџир Ѓердани, со Hummer Ноктот Clasps, од не 'Рѓосувачки Челик Боја, 17.3~19.6(44~50cm); 1~3мм

304 од не 'Рѓосувачки Челик Синџир Ѓердани, со Hummer Ноктот Clasps, од не 'Рѓосувачки Челик Боја, 17.3~19.6(44~50cm); 1~3мм

 
DEN 1061.76
DEN 637.00

Стока
Во продавницата


304 од не 'Рѓосувачки Челик Синџир Ѓердани, со Hummer Ноктот Clasps, од не' Рѓосувачки Челик Боја
Големина : за 17.3"~19.6"(44~50cm) долго, 1~3мм широк, 1~3мм дебели.
Жешка Тема : >>> ИНФОРМАЦИИ : 1. 1 пакет = 1 влакно во нашата продавница. Ако немате идеи за објектите' точната количина, ве молиме контактирајте со нас слободно. 2. Ако не можете да се најдат предмети на кој сте го купиле пред тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да проверите дали производи се во акции или не. 3. Ако сакате прогласи пониска вредност, ние може да ви помогне да го направите тоа. Ве молиме имајте во предвид колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други. 4. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат. Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја. 5. Ние се нудат "Бесплатни Изразат Испорака" ако купите над $169 (освен накит прикажува & подарок кутии). 6. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате. Ние може да се земе фотографии за производи за потврда пред испраќање.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
NJEW-P170-01P
Метали Тип:
Цинк Легура,Ниту Еден
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
ѓердан големина:
Принцезата(17~19)
Пол:
Унисекс
единица:
10Strand
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Поврзани производи