• Цената е намалена.
  • Свеж
27mm види Рака Меки Силиконски Замена Види Бенд Со Алатка За Garmin Fenix 3 ЧАС Watchband 2017 види додаток

27mm види Рака Меки Силиконски Замена Види Бенд Со Алатка За Garmin Fenix 3 ЧАС Watchband 2017 види додаток

 
DEN 112.80

Стока
Во продавницата

100% Сосема нов и висок квалитет.
Мекоста е умерен, носат многу удобно
Компресија на калапи, цврсти и издржливи
Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб
Количина : 1
Материјал : Силикон
Ширина : 27mm
Должина : 215mm
Компатибилен За Garmin Fenix 3 ЧАС
Боја : Црна, Црвена
Пакетот Вклучува :
1 x Wristband(без мало пакет)
2 x Шрафцигер
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.
100% Сосема нов и висок квалитет.
Мекоста е умерен, носат многу удобно
Компресија на калапи, цврсти и издржливи
Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб
Количина : 1


Карактеристики на производот

Бендот Боја:
Црна, темно црвена
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
Практични За Garmin Fenix 3 ЧАС Меки Силиконски Рака
Затворач Тип:
pin тока
Бренд Име:
nrpfell
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Бендот Должина:
27CM

Поврзани производи