• Цената е намалена.
  • Свеж
Врвот се Занимава Погоден за Canon EF 16-35mm f/4L IS USM EW-82 леќа хауба,црна

Врвот се Занимава Погоден за Canon EF 16-35mm f/4L IS USM EW-82 леќа хауба,црна

 
DEN 241.44
DEN 227.00

Стока
Во продавницата


Ние нудиме попуст за големо количество. Добредојдовте да контактирате со нас!
сосема нов и висок квалитет
име на производ : леќа хауба
погодни за : Canon EF 16-35mm f / 4 L IS USM EW-82
Боја : црна
материјал : пластика
големина на : 9.2*9.2*3.2 cm
пакет содржина :
1*леќа на хауба
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
Fasdga
Компатибилен Бренд:
CANON

Поврзани производи