• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Нова Пролет Жените Кошула Корејски Институт Правец На Морнар Јака Мрачно Секојдневен Блузи Жена Симпатична Кошули, Блузи

2018 Нова Пролет Жените Кошула Корејски Институт Правец На Морнар Јака Мрачно Секојдневен Блузи Жена Симпатична Кошули, Блузи

 
DEN 849.12
DEN 722.00

Стока
Во продавницата


МОДЕЛ ШОУ


Карактеристики на производот

Големина:
One Size
Бренд Име:
YUAZHOQI
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Preppy Стил
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Шарени
Јака:
Морнар Јака
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Број На Модел На:
SQBL94
Пол:
Жените
боја:
Сина,Бела
Големина:
Free size

Поврзани производи