• Цената е намалена.
  • Свеж
10 Метри 2*4 Tetrafluoroethylene цевка PTFE цевка 3D печатач увезени Тефлон далечински млазницата се хранат цевка водич цевка бесплатен превозот

10 Метри 2*4 Tetrafluoroethylene цевка PTFE цевка 3D печатач увезени Тефлон далечински млазницата се хранат цевка водич цевка

 
DEN 774.24
DEN 697.00

Стока
Во продавницата


3 D печатач додатоци увезени Тефлон далечински млазницата се хранат цевка цевка упатство
Тип : ID2 XOD4 за 1.75 mm
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
1). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7).Ние обично брод купувачот објект како ПОДАРОК во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок. Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот царинската не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да се разбере тоа. 8).Поради купувачот причина, вклучувајќи-да одбие да потпише договор за пакет - или -да одбие да плати данок или -купувачот земја пост причина и така натаму, купувачот мора да ги разберете изгуби. Ние сме одговорни за чување на стоката да го напушти Кина непречено. Откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност.
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 5 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ нас withthe превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po број.
Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да.има замена.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние обезбедуваме 6-12 месеци гаранција. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Предмети вратени по 15 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Купувачот е одговорен за сите превозот цена. Кога купуваат, тоа значи дека купувачот се дадени tacit согласност за политиката. Ако повеќе детали, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе работиме со вас за да стигнат до победа-победа.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно .Ние во голема мера го ценат, ако ни даде postive повратни информации со 5 ѕвезди и ние, исто така, ќе го стори истото за вас .Ако за било која причина не сте задоволни од вашето купување.Ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек или begain спор. ние ќе се обидеме потрудиме да услуга ќе се додека не stisfaction. Ние ќе се обидеме потрудиме да им даде на вашите задоволни купување успешен обид.


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
ptfe цевка
Бренд Име:
ONEBSTR
Тип:
Други
боја:
Бела
Големина:
2*4mm
Материјал:
Tetrafluoroethylene

Поврзани производи