• Цената е намалена.
  • Свеж
Тренди Шарм Clip Earring за Жените Вода Капка Форма Кристал Глеѓ Додатоци

Тренди Шарм Clip Earring за Жените Вода Капка Форма Кристал Глеѓ Додатоци

 
DEN 182.40
DEN 137.00

Стока
Во продавницата


Големина : 3.6 cm/1.4"X1.9cm/0.7" Тежина : 9g/пар


Карактеристики на производот

Метална боја:
Имитација platinum
Главниот Камен Боја:
Сина, Виолетова
Бренд Име:
стапови накит
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Смола
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
00329
Пол:
Жените
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи