• Цената е намалена.
  • Свеж
Бебе Romper Капетан Америка Супермен Костим Долг Ракав Момчиња и Девојки Облека Топло Сомот Jumpsuit Момчиња Outwear Облека 3-24M

Бебе Romper Капетан Америка Супермен Костим Долг Ракав Момчиња и Девојки Облека Топло Сомот Jumpsuit Момчиња Outwear Облека 3-24M

 
DEN 1151.04
DEN 599.00

Стока
Во продавницата


Материјал ПОЛИЕСТЕР ФЛАНЕЛЕН
Пакување 1 Парче 1 торба спакувани во
Големина Информации
За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател. 2.Ние нудиме Висок квалитет на производи,Брз и лесен товар,Совршен по-продажбата на услугата,било каков проблем што може да ни се јавите. 3.Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики,pls љубезно ве молиме да се разбере.Tks. 4.Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика.Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена.Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати.Ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас ,ако сакате да го нарачате на голема количина,pls пратете e-mail на нас,ние ќе ги обезбедат најдобра цена,количина,време на испорака. 5.Постојат толку многу различни производи во нашата продавница,Изберете она што ви се допаѓа ,и pls, истакна дека "Различни цена,Различен квалитет".Ние ќе испрати Мал Подарок кога цел е над $10. Превозот : 1.Сите на цел ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој.,следење бр. може да ви помогне да следење на статусот на наредби. 2.Ако вашата цел е повеќе од $25, бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван EPacket да се сад, Русија, Израел, Саудиска Арабија, Украина(за 7-15 дена). Кина Пост Воздух Mail или SF Изразат Економија на други област(за 15-50 работни дена). Ако помалку од $25, бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail(околу 15-50days). 3.Ако цел amout повеќе од $200, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде повеќе попуст на трошоците за превозот. Политика На Враќање : 1. Ако објектот е дефектен, pls пратете ни слики и контактирајте со нас пред поведување на спор. Потоа можете да се вратите за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. 2. Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети. Повратни информации : 1.Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,ако се satified со нашите производи,и ние ќе го прават истото за вас. 2.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Tks за вашата поддршка! Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди, ви благодариме!


Карактеристики на производот

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Материјал Состав:
фланелен боксери & Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Spandex
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
YAOYAO МЕЧКА
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
БЕБЕ ЗИМА ONEPIECE
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Материјал:
зимски бебе девојка облека
потчинети:
OnePiece
Клучни зборови:
fleeve
вид бизнис:
топло и дебели
дизајн:
фланелен боксери се задржи топло куќа носат
Веб-сајт:
бебе момчиња rompers
Шема:
зимски jumpsuit
Тип:
Децата деца девојки flnnel romper животинско симпатична карактер

Поврзани производи