• Цената е намалена.
  • Свеж
20 Боја Комбинација Памучна Ткаенина Масти Quaters Tilda Крпа Quilting Комбинација Ткаенини За Шиење Кукла Крпа 40pcs/многу 40*50CM

20 Боја Комбинација Памучна Ткаенина Масти Quaters Tilda Крпа Quilting Комбинација Ткаенини За Шиење Кукла Крпа 40pcs/многу 40*50CM

 
DEN 2371.20

Стока
Во продавницата


ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
l Производ : Масти четвртини Ткаенина Снопови
l Цена : 20 вид боја ,секоја боја 2pcs
l Големина : 40*50cm прибл
l Материјал : памук
l Боја : 20colors,
l Пакување : 2set *20pcs=40pccs
l Функција : симпатична стил,идеален за DIY облека /pusrse/чанти,итн
l Може да биде продаден од страна метри.
Ако треба да се купи метар ,pls проверете тука


Карактеристики на производот

Бренд Име:
SHUAN SHUO
Ширина:
40*50cm
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Стил:
Twill
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Никој
Тип:
ткаенина ткаенина
Nonwoven Техника:
Никој
Материјал:
100% памук ткаенини
Функција:
Дише & Еко-Пријателски
Стил:
Цвет
Пакување:
1package=2Set *20color=40pcs
Големина:
40*50cm
Тежина:
960G
користат за:
Шиење облека, постелнина, quilting, крпеница, занаети,tilda кукла
Предиво:
40-ТИТЕ
Превозот начин:
Бесплатен превозот
Име:
Масти четвртини Ткаенина Снопови

Поврзани производи