• Цената е намалена.
  • Свеж
ZHHIRY Жените Вистински Природен Смарагд скапоцен камен Прстен 925 Sterling Silver Прстени Свадба Ангажман Сопруга парична Казна Накит Кралската Благородна

ZHHIRY Жените Вистински Природен Смарагд скапоцен камен Прстен 925 Sterling Silver Прстени Свадба Ангажман Сопруга парична Казна

 
DEN 5280.00
DEN 3432.00

Стока
Во продавницата


Скапоцен камен : 100% Природни Емералд (не лабораторија создадена)
Гем големина : Околу 4*6mm
Материјал : Вистински 925 фунта сребрена,бела златен позлатен(Сребрена содржина ≥ 92.5%)
Обложено : Бело злато позлатен (без олово,без nickle,нема алергија).
Страна камен : C ubic циркони
Пакет : Испрати подарок кутија
Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ви благодариме! Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Кина Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ e Packet 7-30 дена www.17track.net/en/ Сингапур Пост 15-35 дена www.17track.net/en/ EMS 5-15 дена www.ems.com.cn DHL 3-8 дена www.dhl.com Fed Ex 3-8 дена www.fedex.com Aramex 3-8 дена www.aramex.com ПРОЗОРЦИ 3-8 дена www.ups.com
Квалитетот Проблем, Ние ќе ги провери секое парче на производи внимателно пред превозот, сепак некои од нив може да се оштетени за време на транзит, Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот, ние ќе испрати сте нов производ или рефундирање на дека плаќање. Било која Друга Причина сакате да се вратат За било која причина,не ви се допаѓа тоа или едноставно сакаат да се вратат, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот, да ги задржи на производи во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат вратени производи. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да ја напуштат повратни информации или отворен спор, ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Ние се гордееме на нашиот одлична услуга и ќе направи сè што може да го реши секој проблем што може да hav


Карактеристики на производот

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Емералд
CertificateType:
GIC
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
xy0018
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ZHHIRY
Прстени Тип:
Свадба Бендови

Поврзани производи