• Цената е намалена.
  • Свеж
300ml Јапонски Стил на Грубата Керамика Кафе Кригла Teacup Метал Глазура Керамички Господар Чај Првенство Drinkware Кригла Пиво Гроздобер Дома Декор

300ml Јапонски Стил на Грубата Керамика Кафе Кригла Teacup Метал Глазура Керамички Господар Чај Првенство Drinkware Кригла Пиво

 
DEN 2322.72
DEN 1510.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Бренд Име:
ZEETOON
Спецификација:
1
Обликот:
Handgrip
Материјал:
Керамички
Керамички Тип:
грнчарството
Додатоци:
Со Никој
Стил:
Јапонија Стил
Тип:
На Пример Шолји Кафе
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Drinkware Тип:
Чаши
Име:
Јапонски Стил Гроздобер Грубата Керамика Кафе Кригла
Материјал:
Керамички Грубата Керамика
Големина:
FIG.
Капацитет:
300ml
Занает:
Рачно Изработени Глазура
Стил:
Креативни Гроздобер Дома декорација
категорија:
кафе
Шема:
Глазура
Пакет Листа:
1PC Кафе Кригла
Пакување:
безбедно пакување

Поврзани производи