• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови Водоотпорен DC Конвертор 12V Чекор Надолу за да 5V 3А 15W Напојување на Модулот

Нови Водоотпорен DC Конвертор 12V Чекор Надолу за да 5V 3А 15W Напојување на Модулот

 
DEN 159.84
DEN 110.00

Стока
Во продавницата

САД $ 2.26 /парче US $ 2.32 /многу US $ 1.44 /многу US $ 2.12 /парче US $ 6.52 /парче US $ 12.30 /пар US $ 7.24 /парче US $ 4.68 /set
Опис :
Сите епоксидни запечатени контејнери со Водоотпорен Домување; Светлина компактен, лесен за употреба и транспорт; Не-изолирани Со преоптоварување / над-струја / над / низок напон заштита, стабилни перформанси. Авто обнова на Текст опсег : DC 12 V (8~23 V) Излезниот напон : 5 V Излез тековната : 3А Моќ : 15 W Ефикасност : >96% Големина (L x W x H) : 37 * 26 * 21(mm) Кабел должина : околу 13cm
Пакет вклучувајќи : DC12 V да 5 V 3А 15 W Конвертор x 1


Карактеристики на производот

Бренд Име:
BGEKTOTH
Тип:
DC/DC Конвертори
Број На Модел На:
видете информации

Поврзани производи