• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Пролет Ново ! Англија Стил Молив Нозе Фармерки , Мода Обичните Тенок Долг Фармерки, Големи Димензии Копчето Фармерки Мажите 27-36 црна, сина

2018 Пролет Ново ! Англија Стил Молив Нозе Фармерки , Мода Обичните Тенок Долг Фармерки, Големи Димензии Копчето Фармерки Мажите

 
DEN 1046.40
DEN 837.00

Стока
Во продавницата


Почитувани, ова е Кинески големина, ве молиме да се погледне внимателно на големината на маса, Или консултирајте се со мене
Почитувани Клиенти : Добредојдовте на нашата продавница Посакуваме да имате пријатен шопинг време ! ! ! Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети,така што ќе имаат успешен шопинг искуство :
Големина : Ова е Кинески големина , ве молиме внимателно да се провери големината на табелата, изберете соодветна големина, или консултирајте се со нашите
1. Според висината и тежината се препорачува големина маса е за повикување само.
ве молиме кога наредил ,
ве молиме оставете порака за да ја вашата висина (CM) и тежина (KG) половината (CM)
2. Следните мерни единици за cm, бидејќи тоа е прирачник за мерење,
мерење метод, секој човек е различен, па ве молиме да се овозможи 1-2 см грешка,
1 cm е еднаков на 0.39 инчи


Карактеристики на производот

Големина:
27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Бренд Име:
Лево ROM
Панталона Стил:
Молив Панталони
Стил:
кинески стил
Одговара Тип:
Слаби
Материјал:
Памук
Половината Тип:
Средината
Должина:
Full Length
Дебелина:
Midweight
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
фармерки мажи
Декорација:
Копче
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи

Поврзани производи