• Цената е намалена.
  • Свеж
BQLZR 90PCS Антички Бронзена Кутија Агол Заштитник Биро Работ Покрие со Завртки

BQLZR 90PCS Антички Бронзена Кутија Агол Заштитник Биро Работ Покрие со Завртки

 
DEN 967.20
DEN 725.00

Стока
Во продавницата


90x Декоративни Гроздобер Бронзена Кутија Биро Аглите Покрие Заштитник Со Завртки Ретро Бронзена Кутија Агол Чувари Работ Покрие Цвет Агол Заштитник Пакување од 90 30x30x30mm Антички Бронзена Кутија Биро Работ Цвет Врежани Агол Заштитник Врежани Агол Заштитник Кутија Агол Заштитник Ретро Бронза Агол Кутија Агол Маска
Функција :
1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;
2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.
3.Направени од античкиот бронза,единствена шема дизајн, ги красат вашата маса агол
4.Гроздобер стил работ поклопецот е убав избор за агол заштита
5.Заштита на маса,кутија,или вашето дрво случаи да бидат оштетени.
6.Дизајниран за да ги заштити кутии, занаети и да ги направи издржливи и убави.
Спецификација
Боја : Антички Бронза
Материјал : Железо
Големина : 30x30x30mm/1.18x1.18x1.18"(L x W x H)
Бренд име : BQLZR
Тежина : 195g
Пакетот Вклучува :
90 x Цвет Агол Заштитник Оркестарот


Карактеристики на производот

Тип:
Агол Загради
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Други
is_customized:
Yes
боја:
античкиот бронза
Материјал:
Железо
Големина:
30x30x30mm/1.18x1.18x1.18(L x W x H)

Поврзани производи