• Цената е намалена.
  • Свеж
Автомобил тело стил внатрешни работи против ' рѓа вода доказ Врата заклучување на копчињата тока 4 За Suzuki S-cross scross SX4 2014 2015 2017

Автомобил тело стил внатрешни работи против ' рѓа вода доказ Врата заклучување на копчињата тока 4 За Suzuki S-cross scross SX4

 
DEN 545.28
DEN 485.00

Стока
Во продавницата

Враќање /Поврат
1). Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може ли да добијам попуст?
A : LANGENS секогаш се покаже на најдобрите цената што би можел да понуди, па се купи со себе ќе добиете на најевтиниот цена. Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др.
3) Ние ќе ВИ вратат ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот и Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди. Ако вашата нарачка количини повеќе од 10pcs,ве молиме контактирајте со нас пред плати, можеби и ние може да ви помогне да заштедите на трошоците.(Метод за да добиете попуст за голема цел е : да се Направи ред прво, не се плати веднаш, не остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате, ние ќе го промени цена во рок од 24 часа, тогаш ве молиме да плати за нарачката. Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни.Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест. Вашето мислење е многу важна за нас.
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global. Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ви благодариме!
5.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
4) сите други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира
6.
3) Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
7. Во тоа време, имаме рафинирани секој аспект на нашата компанија, од искуство за дизајн на производот. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.com/ (За Aliexpress Стандард Превозот само) или www. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ние ќе ви испратиме р производи на време и да имаме следење на број автоматски. Ние ќе го прават истото за вас. Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот. Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay , виза, банкарски трансфер , Запад Унија, TT. Испорака
1) . Ни се обиде и нека се стави нашето искуство да работи за вас.net/en (како што се e-Пакет, Кина Пост, DHL и други курир). Позитивни Повратни Информации
1). Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст. Имаме изградено солидна производ и имаат углед и искуство премногу.Ние ќе ви испратиме Следење на број по е-пошта.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Кога сите вести ние ќе ве известиме во времето.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.)
П : дали има некој dos и donts за вистинска кожа?
О : - Избегнувајте перење
- Aviod оган
- Да се чува далеку за дожд и за сонце
- Moistureproof и aviod инсекти
- Aviod прекумерна тежина
- Aviod контакт со остар предмет и хемикалии
П : Што можам да направам кога долго време помина уште дали не се парцела?
А : 1).


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
LOKAMJ37459
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
GUANG-E

Поврзани производи