• Цената е намалена.
  • Свеж
Жените Летен Фустан Плус Големина 2018 Пролет Цвет печати Половина Ракав Лабава Секојдневен Долго Жена Преголеми Бохемски Chiffon Фустани

Жените Летен Фустан Плус Големина 2018 Пролет Цвет печати Половина Ракав Лабава Секојдневен Долго Жена Преголеми Бохемски Chiffon

 
DEN 2630.40
DEN 2367.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
Бохемски
Број На Модел На:
6859-jry
Сезоната:
Лето
Силуета:
Лабава
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Lanon,Chiffon
Sleeve Должина(cm):
Половина
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни

Поврзани производи