• Цената е намалена.
  • Свеж
beibehang Сопствени 3d позадина мурали дневна соба и спалната соба модерна луксузна Европската шема мека пакет суспендирани таванот позадина

beibehang Сопствени 3d позадина мурали дневна соба и спалната соба модерна луксузна Европската шема мека пакет суспендирани таванот

 
DEN 1248.00
DEN 711.00

Стока
Во продавницата

Мувла се Погледне : Ова е сопствена позадина. Ова не е целата позадина на сликата.
Купувачот треба да се прочита :
Wallpaper цена : $ / метар квадратен. високо квалитетен Материјал карактеристики : лесен за чистење анти-статички, добро вентилирани. Сајтот цената е само 1 метар квадратен. Плаќање : · Ние го прифаќаме alipay тука.
опис на производот Внимание ќе процесот на нарачка во рок од 7 дена по расчисти исплата. · 100% од сите deliverd производи се во добар квалитет и под строги испитување пред превозот . Мазна површина. Зошто е тоа добро, пред купување? Ви благодариме! Позадина на грбот без лепак или во прав паста, ова не е само-лепило позадина. Подготви лепак или ставете го во прав пред ставање на позадината. Ве молиме погледнете го следново пресметка метод : На пример, вашиот ѕид висина од 2. Отпорност на влага. Всушност, вие може да го добиете она што го сакате. Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. · Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Не том 1 s quare метри = 1 buc. Ви благодариме 16, стандардната големина на располагање : 1 квадратен метар = 140 cm (W) x 70 см (H) (4'2 "x 2'3") 2 FT квадратни метри = 200 cm (W) x 100 cm (H) (висина "x 3'2") FT 3 метри квадратни = 208 см (W) x 146 cm (H) (6'8 "x 4'8") FT 4 метри квадратни = 250 см (W) x 160 см (H) (8'2 "x 5'3") FT 5 квадратни метри = 280 cm (W) x 180 см (H) (9'2 "x 5'11") FT 6 квадратни метри = 300 см (W) x 200 см (H) (9'10 "x 6'7") FT 7 метри квадратни = 330 cm (W) x 210 см (H) (10'10 "x 6'11") FT 8 квадратни метри = 360 см (W) x 230 см (H) (11'10 "x 7'6") FT 9 квадратни метри = 380 cm (W) x 240 cm (H) (12'5 "x 7'10") FT 10 квадратни метри = 400 см (W) x 250 см (H) (13'1 "x 8'2") FT 11 квадратни метри = 420 cm (W) x 260 cm (H) (13'9" x 8'6 ") FT 12 квадратни метри = 440 cm (W) x 270 см (H) (14'5 "x 8'10") FT 13 метри квадратни = 460 cm (W) x 280 cm (H) (15'1" x 9'2 ") FT 14 метри квадратни = 480 cm (W) x 290 cm (H) (15'9" x 9'6 ") FT 15 квадратни метри = 500 cm (W) x 300 см (H) (16'5" x 9'10 ") FT 16 квадратни метри = 500 cm (W) x 320 см (H) (16'5 "x 10'6") FT Ако имате потреба од 9 метри квадратни на ѕид, хартија, ве молиме изберете "Квантитетот 9" овде. Руски пријатели ве молиме дај ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријатели, ве молиме да ги доставите вашите CPF број. Во меѓувреме Означете ги вашите детали на ѕидот ширина и висина под цел.
Обичај ѕид виси позадина материјал(не кат сопствена позадина) : Сите наши ѕидови. 3 S quare метри = 3 компјутери . · Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 4-5stars. Материјалот е многу силна. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.


Карактеристики на производот

Димензии:
1m2
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Функција:
Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Број На Модел На:
16320093
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување

Поврзани производи