• Цената е намалена.
  • Свеж
UXCELL 66209139868 66209270501 66202180147 PDC Паркинг Копија Сензор Одговара За BMW E83 E70 E71 E72 Х5 X6 X3(E83) 2004 ДО 2010

UXCELL 66209139868 66209270501 66202180147 PDC Паркинг Копија Сензор Одговара За BMW E83 E70 E71 E72 Х5 X6 X3(E83) 2004 ДО 2010

 
DEN 461.76
DEN 374.00

Стока
Во продавницата


Враќање & Гаранција
Враќање : Ако објектот DOA(Денот на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем кој е многу побавно отколку Специјални Испорака. Кога возилото се врати во својата граница, овој паркинг сензор ќе предупредување на вниманието на возачот. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош. Точна мерка на растојание од возилото задниот дел и најблискиот пречка .5 x 0 Пакет Големина(L*W*H) 11 x 10 x 4 Логистика големина 11 x 10 x 4 x 0 Одговара за За BMW E83 E70 E71 E72 Х5 X6 X3 Pin Конфигурација 3
Делови Информации :
Ве молиме проверете ја компатибилноста информации или јавете се на вашиот локален продавач за да се провери точниот ОЕМ дел број beofore ставање ред!
Функција : Производителот Дел Број : 66209139868, 66209270501 Осветленост Дел Број : 66202180147 , 66209231284 , 66209139867 Друг Дел Број : 6620 9139 868 66209231287 ; 66 20 9 231 287 100% Сосема Нов и не се користи.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец, Купувачи уште можете да ги испратите назад, Ние ќе контактирајте со добавувачите или Нашата фабрика за Гаранција. И пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области.0 јас SUV, Европа E83 N X3 2.8 јас SUV, САД E70 Х5 3.0 d SUV, Европа E83 N X3 3. И пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области.
Име на производ Браник Паркинг Сензор Нето Тежина 13g Материјал Пластика,Метал,Гума Пакет Содржина 1pcs x Браник Паркинг Сензор Школка Боја Црна Осветленост Дел Број 66202180147 , 66209231284 , 66209139867 Производителот Дел Број 66209139868, 66209270501 Друг Дел Број 6620 9139 868 66209231287 ; 66 20 9 231 287 Димензија 31 x 23 x 35mm/ x 1. Ова е Не-OEN производ, додатоци само!
Fitment :
За BMW E70 : 2004-2010 E70 Х5 3.0 sd SUV, Европа E83 N X3 3. Општи пристигнување време табела е прикажан подолу за вашата оценка. Директно одговара замена единица.5 si SUV, Европа E83 N X3 3.8 јас SUV, Европа E70 N : 2007-2010 E70 N Х5 35d X SUV, САД E70 N Х5 35i X SUV, САД E70 N Х5 50i X SUV, САД E70 N Х5 30d X SUV, Европа E70 N Х5 35i X SUV, Европа E70 N Х5 40d X SUV, Европа E70 N Х5 50i X SUV, Европа E70 N Х5 M50d X SUV, Европа E71 : 2007-2010 E71 X6 35i X ДКСК, САД E71 X6 50i X ДКСК, САД E71 X6 30d X ДКСК, Европа E71 X6 35d X ДКСК, Европа E71 X6 35i X ДКСК, Европа E71 X6 40d X ДКСК, Европа E71 X6 40i X ДКСК, Европа E71 X6 50i X ДКСК, Европа E72 : E72 Хибрид X6 ДКСК, САД E72 Хибрид X6 ДКСК, Европа E83 N : E83 N X3 3. Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на замени тоа.4 инчи(L*W*H) Транспорт {} Производот со пакет големина 7.0 d SUV, Европа E70 Х5 3.0 јас SUV, САД E83 N X3 3.
Враќање & Гаранција
Враќање : Ако објектот DOA(Денот на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција : Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција, ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена без дополнителен Полнач(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект. Општи пристигнување време табела е прикажан подолу за вашата оценка. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош .
Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем кој е многу побавно отколку Специјални Испорака.5 d SUV, САД E70 Х5 4. Предмети ќе пристигне во 7-25 бизнис денови на светот обично.
Повратни информации
Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. Предмети ќе пристигне во 7-25 бизнис денови на светот обично.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец, Купувачи уште можете да ги испратите назад, Ние ќе контактирајте со добавувачите или Нашата фабрика за Гаранција.


Карактеристики на производот

Име На Модел:
1
Разговор Опсег:
1
Материјал Тип:
1
Тип:
Невидливи
Бренд Име:
UXCELL

Поврзани производи