• Цената е намалена.
  • Свеж
Внатрешната Врата Прозорецот за Префрлање Копчето Покритие За BMW X1 X3 X4 Х5 X6 E70 E71 F25 F15 F16

Внатрешната Врата Прозорецот за Префрлање Копчето Покритие За BMW X1 X3 X4 Х5 X6 E70 E71 F25 F15 F16

 
DEN 2106.24
DEN 1812.00

Стока
Во продавницата

Внатрешната Врата Прозорецот за Префрлање Копчето Покрие 11pcs За BMW X1 X3 X4 Х5 X6 E70 E71 F25 F26 F15 F16
Одговара За BMW X1 X3 X4 Х5 X6 E84 E70 E71 F25 F26 F15 F16
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality ABS Пластика
Боја : Исто Како Слики Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација ,3 M автомобилската селотејп е во прилог.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
ABS Пластика
Бренд Име:
wroadavee
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
За BMW X1 X3 X4 Х5 X6 E84 E70 E71 F25 F26 F15 F16
Година:
X1 X3 X4 Х5 X6 E84 E70 E71 F25 F26 F15 F16
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Поврзани производи