• Цената е намалена.
  • Свеж
IGLDSI Ајкула Кожата V5 Воена Јакна Мажите Тактички Мека Лушпа Водоотпорен Windbreaker Зима Руно Грб Војска Маскирни Јакни

IGLDSI Ајкула Кожата V5 Воена Јакна Мажите Тактички Мека Лушпа Водоотпорен Windbreaker Зима Руно Грб Војска Маскирни Јакни

 
DEN 2048.64
DEN 1434.00

Стока
Во продавницата


IGLDSI Ајкула Кожата V5 Воена Јакна Мажите Тактички Мека Лушпа Водоотпорен Windbreaker Зима Руно Грб Војска Маскирни Јакни
Единица : CM (1 инч=2.54 см,1cm=0.393 инчи)
Внимание :
1.Различни компјутерски екран може да се прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја.
Па ве молиме да се овозможи resonable боја разлика.
2.Сите димензии се во табела големина,1-3cm датум грешка е дозволено.
3.Ве молиме мерка себе пред да нарачате,контактирајте со нас ако не сте сигурни.
4. Големината е помал од вообичаениот големина , ве молиме изберете 2-3 поголеми димензии,Азија големина е 2-3 димензии помали од нормалните НАС/велика БРИТАНИЈА/MK/ЕУ/ГОЛЕМИНА.
5.Висина и тежина е само за референца.
Превозот - 1.Ние Брод на производите во светот во рок од 5 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето. 2.Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Кина Пост Воздух Mail, Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. 3.Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи, во рок од 40 дена. На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи во рок од 60 дена. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 60 дена, ако некои несреќа се случи, Тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо. Ви благодариме. 4.Ако драги пријатели сакате да добиете производи побрзо, ние нудиме Изразат на FEDEX, EMS, DHL и ПРОЗОРЦИ. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие најдобрата цена од Express. Ви благодариме. Обичај Должност - Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, ние ќе се изјасни со многу пониска цена на pakage обидувајќи се да се избегне обичај должност, но ние не сме одговорни за било даноци и давачки во случај ќе се случи. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. Повратни информации - 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . И pls ни кажете, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако не сте задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние гарантираме ние ќе го направи секој обид да го реши проблемот. Ви благодариме. Враќање & Размена настава - 1. во рок од 7 дена од приемот. 2. Неискористени, неоштетени, во origianl пакување 3. Враќање превозот надомест е платена од страна на купувачот. Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!


Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Бренд Име:
IGLDSI
Јака:
Пак надолу Јака
Тип:
Редовни
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
688
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Големина:
XS S M L XL 2XL 3XL
боја:
Црна Армија зелена Каки ACU КП
Outerwear Тип:
Тактички Воена Јакна Мажи
јакна тип:
Водоотпорен Мека Лушпа Руно Грб
Функција:
Водоотпорен, Windproof, Топло, Термички,
добро за:
Војската, Тактички, Воена, Секојдневен, Борба, Мода
Стил:
Воена & Неврзан
јакна стил:
Армијата Облека Маскирни Јакни
Пролет, Есен, Зима:
Сезоната

Поврзани производи