• Цената е намалена.
  • Свеж
Pram Yoya/yoyo Бебе Шетач Пластични Вечера Плочи Чаша Носителот Бебе Вагони Шетач Додатоци Вечера Плоча Продолжување на Рака

Pram Yoya/yoyo Бебе Шетач Пластични Вечера Плочи Чаша Носителот Бебе Вагони Шетач Додатоци Вечера Плоча Продолжување на Рака

 
DEN 1096.80
DEN 987.00

Стока
Во продавницата

Pram Yuyu Бебе Шетач Пластични Вечера Плочи Чаша Носителот Бебе Вагони Шетач Додатоци Црна Вечера Плоча Продолжување на Рака Оваа Вечера Плочи е погодна за YOYA,YUYU.YOYO Материјал : Пластични се однесува на сите YOYO/YOYA/YUYU Шетач


Карактеристики на производот

Возраст Опсег:
4-6Y,4-6M,7-9M,13-18 МИЛИОНИ,2-3Y,0-3М,10-12M,19-24M
сертификација:
EN,ASTM
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
yecp001
Бренд Име:
babyyoya
Тип:
вечера плочи
Тип:
yoyo/yoya шетач Вечера Плочи
Производот:
yuyu/yoya/yoyo Шетач Додатоци
Пакување:
opp
Стил:
бебе stoller Вечера Плочи
Обликот:
yoyo Шетач Вечера Плочи
Пакет на Торбичка:
шетач Вечера Плочи
Материјал:
Пластични
Име на производ:
Продолжување На Рака
Број на Тркала:
на четири тркала
Товарот:
15kg

Поврзани производи