• Цената е намалена.
  • Свеж
3.8 V 1820mAh Li3818T43P3h735044 За ZTE Страствен 4G N9100 N9120 Z730 Z740 Z740G Z995 Батеријата

3.8 V 1820mAh Li3818T43P3h735044 За ZTE Страствен 4G N9100 N9120 Z730 Z740 Z740G Z995 Батеријата

 
DEN 237.60

Стока
Во продавницата


3.8 V 1820m Ah Li3818 T43 P3h735044 За ZTE Страствен 4 G N9100 N9120 Z730 Z740 Z740 G Z995 Батеријата
Модел : Li3818 T43 P3h735044 / Li3817 T43 P3h735044
Capacty : 1820m Ah
Се применуваат За : За ZTE Страствен 4 G N9100 N9120 Z730 Z740 Z740 G Z995


Карактеристики на производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Оригинал или Не:
оригиналниот
Компатибилен Бренд:
ZTE
Квалитетот сертификација:
CE
Број На Модел На:
Li3818T43P3h735044
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR

Поврзани производи