• Цената е намалена.
  • Свеж
CHIZIYO Висок Квалитет на СТП Кожа Автомобил потпирачи за глава Автоматски Вратот Заштита Остатокот Перници Вратот Остатокот Седиште потпирачи за глава Перница Подл?

CHIZIYO Висок Квалитет на СТП Кожа Автомобил потпирачи за глава Автоматски Вратот Заштита Остатокот Перници Вратот Остатокот

 
DEN 830.40
DEN 681.00

Стока
Во продавницата


На клиенти
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи. Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено, контактирајте со нас веднаш, ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа.
Внимание :
Ако сакате стоката под итно да, ние може да го испрати со ЕМС или UPS-от,DHL и сл. Но мора да се плус некои товар .Дали контактирате со нас на прво ако сакате да се промени за да EMS,UPS-от,DHL и сл курир.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен Фидбек и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот (НСД), кои се од витално значење за растот на нашиот мал бизнис.
Покрај тоа, ве МОЛИМЕ да НЕ ни остава 1, 2, 3 или 4-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек. Само 5-Детален Продавачот Рејтингот се добредојдени.


Карактеристики на производот

Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Материјал:
вештачка кожа
Бренд Име:
CHIZIYO
NO:
80
Големина:
about 30x17x10cm
Материјал Тип:
Полиестер,Простор памук
БР.1:
A359

Поврзани производи