• Цената е намалена.
  • Свеж
Microblading Игли Тетоважа Ножеви 50Pcs Тетоважа Снабдување Професионални Веѓа Усна Трајна Шминка 3D Везови Тетоважа Прирачник Пен

Microblading Игли Тетоважа Ножеви 50Pcs Тетоважа Снабдување Професионални Веѓа Усна Трајна Шминка 3D Везови Тетоважа Прирачник

 
DEN 450.72

Стока
Во продавницата


50 Pcs 3 D Везови Microblading Игли Тетоважа Ножеви Тетоважа Снабдување Професионални Веѓа Усна Трајна Шминка Тетоважа Прирачник Пен
За Производот :
Материјал : 361 Нерѓосувачки Челик
Големина на Располагање : 7 Pin, 9 Pin, 11 Pin, 12 Pin, 14 Pin, 16 Pin, 17 Pin, 19 Pin, 21 Pin
Одговараат за : Прирачник за Тетоважа Пен
Се користи за : Веѓа Усна Трајна Шминка
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Sterilized со Гама Зраци.
ISO9002 и CE означени.
Во согласност со Владата Стерилизација Упатства.
Тоа обезбедува крајната сила, прецизност и стабилност.
Иглите се остри, може да се намали на кожата пункција повреда и да се обезбеди совршена боја и природен ефект.
Тоа во голема мерка е фаворизирана од страна на корисниците и потрошувачите.
Индивидуално спакувани и запечатени, повеќе безбедна и чиста.
За една употреба.
Пакет :
50 x Тетоважа Ножеви
Microblading Игли Покаже :


Карактеристики на производот

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
chfeng
Број На Модел На:
Скатен Игла
Објектот:
Тетоважа Ножеви Шминка Игли
квалитет:
Врвен Квалитет На Професионални Игли
Материјал:
361 Нерѓосувачки Челик Со Висок Квалитет
Функција:
Расположливиот Sterlized Безбедни и Здрави
Одговараат на:
Microblading Прирачник Тетоважа Пен
Употреба:
Веѓа Eyeline Усна Трајна Шминка
Тип:
Тетоважа Снабдување Со Тетоважа Додатоци
Количина:
50Pcs Тетоважа Ножеви Шминка Игли
Пакет:
Индивидуално Спакувани И Запечатени
Предност:
Sterilized За Еднократна Употреба Тетоважа Ножеви

Поврзани производи