• Цената е намалена.
  • Свеж
Goture 3pcs Море Риболов Мами Метал Убодни 80g/100g/150g 3 Бои Доведе Риба Лажица Намамат Вертикална Jigging Мамка со Кука им Помогне на

Goture 3pcs Море Риболов Мами Метал Убодни 80g/100g/150g 3 Бои Доведе Риба Лажица Намамат Вертикална Jigging Мамка со Кука им

 
DEN 1291.20
DEN 672.00

Стока
Во продавницата


Goture 3pcs Море Риболов Мами Метал Убодни 80g/100g/150g 3 Colors Риболов Доведе Лажица Намамат Вертикална Jigging Мамка за Чамец Рибарски
Предмет Тип : РИБОЛОВ НАМАМАТ -ВЕРТИКАЛНА JIGS
Големина : 80g/100g/150g
Должина : 12cm/13cm/14cm
Боја : Зелена/Блу/Розова
Материјал : Олово
Кука Големина : 2.80 g 4/0 100g 6/0 150g 8/0
Целна Риби : dogtooth, туна yellowtail, kingfish, итн.
Функција
Вертикална убодни, или брзина убодни, се состои од долги и тенки парче од олово или метал кој минува низ вода имитирајќи повредена baitfish. Вертикална jigs ќе има еден или повеќе фитили куки во прилог на сплит прстен кој може да биде прикачена на врвот или на дното на убодни.


Карактеристики на производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
C10945
Бренд Име:
Goture
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Потекло:
CN, Кина
Тип На Објект:
РИБОЛОВ НАМАМАТ -ВЕРТИКАЛНА JIGS
Големина:
80g/100g/150g
Должина:
12cm/13cm/14cm
боја:
зелено/сино/розова
Материјал:
Води
Кука големина:
2.80 g 4/0 100g 6/0 150g 8/0
Целна Риби:
dogtooth, туна yellowtail, kingfish, итн.

Поврзани производи