• Цената е намалена.
  • Свеж
Harajuku Стил Кул Жените Палта Симпатична Еден Гради Цврсти Женски Ровот Лабава Женски Капути Капка Shippig Lu5 35

Harajuku Стил Кул Жените Палта Симпатична Еден Гради Цврсти Женски Ровот Лабава Женски Капути Капка Shippig Lu5 35

 
DEN 1180.80
DEN 827.00

Стока
Во продавницата


1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!
ПЛАЌАЊЕ :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
ИСПОРАКА :
1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.
3.За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
ПОВРАТНИ информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.
УСЛУГА :
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
XiaGuoCai
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Batik
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Долго
Јака:
Маскирани
Декорација:
Прилагодливи Половината
Затворање Тип:
Еден Гради
Тип:
Широк-waisted
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Lu5
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот

Поврзани производи