• Цената е намалена.
  • Свеж
Нова Секси Жени Исклучување На Рамо Strapless мини Еластична нерегуларни дното bodycon Вечер Партија Завој Фустан Dropship MD885

Нова Секси Жени Исклучување На Рамо Strapless мини Еластична нерегуларни дното bodycon Вечер Партија Завој Фустан Dropship MD885

 
DEN 1202.88
DEN 962.00

Стока
Во продавницата


Овој производ е добар еластична, pls фрлите поглед на Големината на Телото Табелата подолу внимателно да се избере вистинската големина пред да нарачате.
Нова Секси Жени Исклучување На Рамо Strapless мини Еластична нерегуларни дното bodycon Вечер Партија Завој Фустан Dropship MD885


Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Бренд Име:
Modphy
Број На Модел На:
MD885
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Материјал:
Spandex,Најлон,Rayon
Сезоната:
Есен
Деколте:
Strapless
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима

Поврзани производи