• Цената е намалена.
  • Свеж
4000mAh Мобилен Телефон Батеријата CPLD-403 За Coolpad 403 Најдобар Квалитет 3.85 V Замена Batteria Батеријата за Coolpad CPLD-403

4000mAh Мобилен Телефон Батеријата CPLD-403 За Coolpad 403 Најдобар Квалитет 3.85 V Замена Batteria Батеријата за Coolpad CPLD-403

 
DEN 337.44

Стока
Во продавницата


Добредојдовте во мојата Продавница 4000m Ah Мобилен Телефон Батеријата CPLD-403 За Coolpad 403 Најдобар Квалитет 3.85 V Замена Batteria Батеријата за Coolpad CPLD-403 Плаќање 1. Можеме да го прифатиме alipay Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме дозволете ни да konw пред и кога ќе ги нарачате. 2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. 3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот's информации. Превозот Забелешка : Кина Пост Воздух Mail зема 15-30 дена да брод на светот. Ако ви се исполнат на шопинг зафатен сезона,времето за испорака ќе биде одложен за 10-25 дена. 1. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. 2. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга како несреќи, одложувања или други прашања. Покрај тоа, купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.) Наплата 1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. 2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. 3. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира,како што се скршени, рбет и така натаму. 4. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад. Повратни информации 1. Купувачот's почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации (5stars)за нас,ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа'лл само да ви треба 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратна информација(1-3stars). Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање. За нас, и Ние сме мило што ќе може да стане нашите клиенти.Служат што е нашата голема чест!Ни веруваат и изберете нас!Ние сме професионални додатоци производител во Chian,шенжен.Ние веќе го постави за 6 години."Продолжи со темпото на Време", е нашиот слоган.Ние веруваме дека е-трговија ќе донесе погодност на светот.


Карактеристики на производот

Квалитетот сертификација:
CE
Компатибилен Бренд:
Други
Оригинал или Не:
Компатибилен
Број На Модел На:
За BlackBerry Q30 Батеријата
Бренд Име:
Matcheasy
Капацитетот на батеријата(mAh):
3501mAh-5000mAh
Име:
UVR

Поврзани производи