• Цената е намалена.
  • Свеж
10ml Јасно Празни Refillable Парфем Шише со Sprayer Подвижни Стаклени Ампули сочинуваат Корист 10pcs/многу P160

10ml Јасно Празни Refillable Парфем Шише со Sprayer Подвижни Стаклени Ампули сочинуваат Корист 10pcs/многу P160

 
DEN 1317.12
DEN 1001.00

Стока
Во продавницата


Различно обоени 15ml Парфем Atomizer Етерично масло Refillable Шише сочинуваат Спреј Шише Козметички Пакување 10pcs/многу P162
1) Тип : спреј шише
2) Материјал : стакло
3) Капацитет : 15ml
4) Функција : Refillable парфем Сад, Дама Услуги
5) Напомена :
Шишето е направен од еко пријателски стакло, многу безбедно.
Цената е за 10 компјутери шише.


Карактеристики на производот

Спецификации:
15ml
боја:
Повеќе
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
15ml
Број На Модел На:
спреј шише
Бренд Име:
LANYUNER
Тип:
15ml atomizer
боја:
мулти боја

Поврзани производи