• Цената е намалена.
  • Свеж
FARLENA Накит Гроздобер Рака Сликарство Зелена Calla Лили гранка Игли за Жените се Облекуваат Одговараат Додаток Домот Природен Бисер brooche

FARLENA Накит Гроздобер Рака Сликарство Зелена Calla Лили гранка Игли за Жените се Облекуваат Одговараат Додаток Домот Природен

 
DEN 335.52
DEN 319.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
FARLENA
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
FBRO279
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Поврзани производи