• Цената е намалена.
  • Свеж
V Привлекување на 10 компјутери за Денот на Вљубените Подароци Бохемија Dreamcatcher Срцето Ѓердан Жените Накит од не ' Рѓосувачки Челик Пердув Колиер Femme

V Привлекување на 10 компјутери за Денот на Вљубените Подароци Бохемија Dreamcatcher Срцето Ѓердан Жените Накит од не ' Рѓосувачки

 
DEN 1104.00
DEN 938.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Пердув
Pendant Големина:
истата слика
Стил:
Симпатична/Романтичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
V Привлечат
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Број На Модел На:
N00488
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Животно Ѓердан
Компатибилност:
ѓердан ѓердан
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас
is_customized:
Yes
Ѓердан Тип:
Месечината Ѓердан,Животински Ѓердан,Був Ѓердан
pendant материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
синџир материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Стил:
Романтични
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија/ Подарок
Пакет:
OPP + Картичка
боја:
Злато Сребро.
Име:
dreamcatcher ѓердан

Поврзани производи