• Цената е намалена.
  • Свеж
нови 50pcs/многу L293 L293D НАТОПИ-16 Возачот IC НОВИ

нови 50pcs/многу L293 L293D НАТОПИ-16 Возачот IC НОВИ

 
DEN 579.84
DEN 551.00

Стока
Во продавницата


Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
L293D DIP16
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
HAILANGNIAO

Поврзани производи