• Цената е намалена.
  • Свеж
Doogee F5 Замена на Батеријата Оригинални 2660mAh Паметен Телефон Делови резервната батерија за Doogee F5 во парк

Doogee F5 Замена на Батеријата Оригинални 2660mAh Паметен Телефон Делови резервната батерија за Doogee F5 во парк

 
DEN 325.44

Стока
Во продавницата


Doogee F5 Замена на Батеријата Оригинални 2660m Ah Паметен Телефон Делови резервната батерија за Doogee F5 во парк
Компатибилен Телефон : Doogee F5 паметен телефон
Напон : 3.8 V
Капацитет : 2660m Ah
Претпазливост : 1.Не расклопување на батеријата 2.Може да полначот користете го наведени од страна на оригиналниот производител 3.Не дозволувајте им на батеријата греење или во близина на извор на пожар 4.Може да не дозволувајте металните производи контакт или краток спој electrode
5.За да се избегне поставување на премногу топли (над 60 целзиусови степени) во влажни или корозивни средини


Карактеристики на производот

Квалитетот сертификација:
FCC,CE
Оригинал или Не:
оригиналниот
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Компатибилен Бренд:
DOOGEE
Број На Модел На:
За Doogee F5
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR

Поврзани производи