• Цената е намалена.
  • Свеж
Компресија Облека Сетови (Врвот+Legging) Мажи Фитнес Одговара на Долг Ракав маици Crossfit Leggings ММА Осип Guard Тренингот Облека

Компресија Облека Сетови (Врвот+Legging) Мажи Фитнес Одговара на Долг Ракав маици Crossfit Leggings ММА Осип Guard Тренингот

 
DEN 1612.80
DEN 1226.00

Стока
Во продавницата

ПАКЕТ : 1 set= 1 врвот+1 панталони ГОЛЕМИНА : S,M,L,XL,XXL,XXXL


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Ткаенина Тип:
Џерси
Sleeve Стил:
спорт т кошули човек салата маици tracksuits
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
Пакување од 2
џогирање панталони носат салата tee кошула :
спорт tshirt работи панталони joggers leggings

Поврзани производи