• Цената е намалена.
  • Свеж
Нерѓосувачки Челик Види Бенд 20mm 22mm за Еп Watchband Брзо Ослободување Метал Рака Јамка врвката за на Појас Хривнија Црна Сребро Злато

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 20mm 22mm за Еп Watchband Брзо Ослободување Метал Рака Јамка врвката за на Појас Хривнија Црна Сребро

 
DEN 858.24
DEN 858.00

Стока
Во продавницата


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Еп со Право се Види на Лицето (Емоции, Страст, Originale, Совршенство, Oeuvre d 'уметност, Sophistique, итн.)
Црна
Сива
Сребро.
Сребро Злато
Сребро Се Зголеми Злато
Злато
Роуз Злато
Подарок


Карактеристики на производот

Бендот Ширина:
20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Push-Button Скриени Затворач
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Број На Модел На:
за Еп
Бендот Должина:
прилагодлив

Поврзани производи