• Цената е намалена.
  • Свеж
За Samsung Галакси A8 2018 Случај A8 2018 Плус Случај Shockproof Назад Случај За Samsung A8 2018 Случај За Samsung Галакси A8 2018 Маска

За Samsung Галакси A8 2018 Случај A8 2018 Плус Случај Shockproof Назад Случај За Samsung A8 2018 Случај За Samsung Галакси A8

 
DEN 190.56
DEN 143.00

Стока
Во продавницата

Тешки Хибрид Двоен Слој Оклоп Shockproof Заштитна Телефон Случаи Меки Силиконски Браник Рамка Назад Школка Покрие Случај Заштитник Со Тешко PC Носителот и Потпирачот Опис на Производот • Направени од добар квалитет со силиконска материјал и PC, му дава на вашиот мобилен телефон целосна заштита; • Луксузен дизајн држи телефонот во стил и држи вашиот објект правилно и цврсто; • Прецизен desgin, лесен пристап до сите порти и копчиња, доведува до вас многу повеќе пригоден во секојдневниот живот; • 100% сосема нов, shockproof, анти-нула, анти-прескокнете, топла продажба; Внимание ве Молам : руски Пријатели ве Молиме Оставете Ни Име и презиме и право поштенски код поради руската Политика, ви Благодариме!


Карактеристики на производот

Материјал:
За A8 2018, За A8 2018 Плус
Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
дизајн:
Обична,Апстракт,Спортски
Бренд Име:
Chericheer
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
хибрид, тешки оклопи телефон случај со потпирач
Големина:
5.5 6.0
Компатибилен Бренд:
Samsung
Материјал:
Меки силиконски внатрешна обвивка браник рамка носителот и тешко PC заштитник
функција 1:
Целосна заштита, нечистотија-отпорни, shockproof coque телефон случаи
Карактеристика 2:
Елегантно, класичен, модерен, луксузни, анти-нула, анти-прескокнете
функција 3:
тешки хибрид двоен слој гумени оклопи shockproof телефон случаи
Тип:
Телефон Торба Случај, Се Покрие Случај, Телефон Случаи, Носител На Школка, Заштитник
Бои:
црна, црвена, сребрена, бела, розово злато, бог, морнарица, сива, небото сино
Поддршка:
Капка Шпедиција, Трговија На Големо И Мало
Опис:
прецизниот дизајн со потпирач, лесен пристап до сите порти и копчиња
Погоден за модел на телефон 1:
За Samsung Галакси A8 2018 5.5
Погоден за модел на телефон 2:
За Samsung Галакси A8 2018 Плус 6.0

Поврзани производи