• Цената е намалена.
  • Свеж
KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Ssangyong Stavic Hatchback (2013 Наваму) 310mm Автоматски Бришачи Сечилото

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Ssangyong Stavic Hatchback (2013 Наваму) 310mm Автоматски

 
DEN 379.20
DEN 337.00

Стока
Во продавницата


KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Ssangyong Stavic Hatchback (2013 Наваму) 310mm Автоматски Бришачи Сечилото
СО СРЕЌА И ДА ИМААТ УБАВ ДЕН : )


Карактеристики на производот

Објектот Должина:
Single rear wiper, Single wiper arm, 1 Set
Материјал Тип:
ABS+Гума
Специјални Функции:
HD чисти
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Бренд Име:
KAWOO
Ssangyong Модел:
Stavic
Име На Модел:
КА-SYH-03
Ssangyong Stavic-Година:
2013
Година:
2017Year
Објектот Висина:
0inch
За Возило Брендови/Модел:
Ssangyong

Поврзани производи