• Цената е намалена.
  • Свеж
HAOCHU Персоналните Fingerperint Платно Сликарство DIY Гостин Книга Невестата Младоженецот Романтична Западен Свадба Настан Партија Креативни Снабдување

HAOCHU Персоналните Fingerperint Платно Сликарство DIY Гостин Книга Невестата Младоженецот Романтична Западен Свадба Настан Партија

 
DEN 380.64
DEN 289.00

Стока
Во продавницата


Карактеристики :
HAOCHU Бренд Материјал : Платно Боја : Како на фотографијата е прикажано Големина(Број на гости,Тежина) : XS : 21*30cm( ≤ 40 гости,15g)(1set Inkpad како подарок) S : 30*40cm(≤ 80 гости,31g)(1set Inkpad како подарок) M : 40*60см(≤ 120 гости,61g)(2set Inkpad како подарок) L : 50*70cm(≤ 150 гости,90g)(2set Inkpad како подарок) XL : 60x80cm(≤ 200 гости,125g)(2set Inkpad како подарок) Лесно да се применуваат : Само лево на вашиот отпечаток на него со inkpads.можете да го дизајн она што ви се допаѓа. Т неговите Отпечатоци сликарство е идеален за повеќе наврати,Свадба,забава,Роденден,Матура,бебето тушеви или семејство reunions. Добар сувенири,Постојат многу дизајни се достапни за вашиот избор. Единствена книга за гости алтернатива.Многу уникатна идеја, ако сте во потрага за нешто посебно и лично. За боја, а отпадоци малку боја различни, тоа е нормално, се надевам, ќе може да ги разбере! Напомена : рамката не е вклучена.
Следниве се слични производи, се надевам дека ќе ви се допадне!


Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
21x30cm 8x12inch, 30x40cm 12x16inch, 40x60cm 16x24inch, 50x70cm 20x28inch, 60x80cm 24x32inch
Предмети:
Слика Слика
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Бренд Име:
HAOCHU
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
1801JRZ130-NQ51
Медиум:
inkpad
Објектот:
Платно Сликарство
се користи за :
Свадба Роденден Настан партија гости декорација итн.
Материјал:
Платно
Ако прилагодени:
Yes

Поврзани производи