• Цената е намалена.
  • Свеж
AKZ Бренд Секојдневен Чевли на Мажите 2018 Нова Пролет лето Висок Квалитет на Вештачка кожа Удобно Машки Мартин Чевли чипка-up 39-44

AKZ Бренд Секојдневен Чевли на Мажите 2018 Нова Пролет лето Висок Квалитет на Вештачка кожа Удобно Машки Мартин Чевли чипка-up

 
DEN 2890.56
DEN 1503.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Чевли Големина:
6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
PU
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
вештачка кожа
Функција:
Масажа,Дише,Водоотпорен
Insole Материјал:
ЕВА
Бренд Име:
AKZ
Сезоната:
Пролет/Есен
Чевли Тип:
Основни
Број На Модел На:
akz31
боја:
жолта/brown/Каки
Горниот:
вештачка кожа
Големина:
39-44

Поврзани производи