• Цената е намалена.
  • Свеж
Корејски Мода Плоштадот Јасно Очила Жените 2018 Нови Преголеми Eyewear Спектакл Рамки Транспарентен Oculos Наочари Лажни Очила

Корејски Мода Плоштадот Јасно Очила Жените 2018 Нови Преголеми Eyewear Спектакл Рамки Транспарентен Oculos Наочари Лажни Очила

 
DEN 465.12
DEN 321.00

Стока
Во продавницата


Корејски Очила Во Рамки На Жените Транспарентен Јасно Очила Мода Гроздобер Оптички Рамки За Очила
Бренд Име : Hindfield
Пол : Жените
Рамка материјал : Алуминиумски
Леќа материјал : PC Боја : 5 Colors како слика
Превозот : во Светот на Превозот со trackable следење на број. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа обично се 10-45 дена по редовна пошта(Ali Express Стандард Превозот,epacket,кина пост воздух пошта итн.). Ако вашата нарачка заштита времето истекува, но се уште не доби на објектот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да го продолжи Заштитен за време на цел . Враќање гарантира : Ако не сте задоволни со стварта,да ја прифатиме враќање на ставката за наплата. Ако објектот има квалитет проблем,ние прифаќаме да се врати за враќање на средствата или дел од средствата. Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот и бродот назад Објектот Повратни информации : ве Молиме контактирајте со нас ПОБРЗО ако не се задоволни со цел,Ние ќе ги нудиме на нашите најдобри услуга, додека сте задоволни! Ако сте задоволни со предмети, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди како охрабрување.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Бренд Име:
Hindfield
Пол:
Жените
Рамка Материјал:
Легура
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
јасно очила
Тренди Модни:
јасно очила за жени
Евтини продажба:
myopia очила
dropshipping понуда:
Рецепт Очила
рамка боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
luxury designer:
плоштад очила
преголеми eyewear:
јасно леќа очила

Поврзани производи