• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 долга зима жените паркови грб маскирани појас Надолу памук overcoat домот тенок солидна боја топло подебели зимска јакна женски

2018 долга зима жените паркови грб маскирани појас Надолу памук overcoat домот тенок солидна боја топло подебели зимска јакна

 
DEN 5280.00
DEN 2693.00

Стока
Во продавницата


Добредојдовте на нашата Продавница Имаат прекрасно шопинг exprience тука ! Големина Забележи големината можеби имаат 1-3cm грешки, ова е прифатливо! Боја Известување Боја можеби имаат мала разлика за осветлување и прикажување ве Молиме изберете големината според оваа големина на табелата
Испорака : Прво,ве Молиме бидете сигурни дека вашето име, адреса, поштенски код и др. правилно&целосно Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.ве молиме да биде трпеливо за изненадување! Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки : превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.Но, Можеме да ниска декларација ако треба. Нема спор, ако тоа е одложен во секој случај, ве молиме контактирајте со нас;ние ќе се прошири на времето за вашиот заштита, како е можно поскоро.ако тоа беше загубен,не грижете се и контактирајте со нас,ние ќе ги преземе сите губат,реконструкција или повторно да ја прати. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.ПОТОА ја искористам оваа екранот за нас пред следниот шопинг.Ако е така,што ќе биде нашата ВИП купувачот на следниот шопинг. (можете да уживате 3% off следниот пат) Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Тежина:
1-1.5KG
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
Број На Модел На:
жените зима parkas грб
Бренд Име:
JMUKSM
Материјал:
Памук,Микрофибер
Дебелина:
Дебели
Пополнување:
Памук
Декорација:
Sashes
боја:
црвено сива боја црна
Големина:
S M L XL XXL
Шема:
Полна Боја
Должина:
long
Дебелина:
Подебели
соодветни сезона:
зимска јакна
додатен:
Долу Памук
Маскирани:
Yes

Поврзани производи