• Цената е намалена.
  • Свеж
Мини Рака одржа Мијалник Туш Sprayer Тапа Needn не Стиска Тоалет Џет Почиста Преносни Shattaf Висок Притисок Месинг Агол Вентил

Мини Рака одржа Мијалник Туш Sprayer Тапа Needn не Стиска Тоалет Џет Почиста Преносни Shattaf Висок Притисок Месинг Агол Вентил

 
DEN 993.60
DEN 606.00

Стока
Во продавницата

Мини Рака одржа Мијалник Туш Sprayer Тапа Needn не Стиска Тоалет Џет Почиста Преносни Shattaf Висок Притисок Месинг Агол Вентил опис на Производот Мијалник Материјал : Месинг Црево Материјал : не ' Рѓосувачки челик Вентил Материјал : Месинг Завршувањето на : Хром Име : тоалет спреј пиштол За повеќе информации,pls контактирајте ме,јас ќе одговори на што ПОБРЗО,ви благодариме
Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА . Банката да Банкарски Трансфери; Western Union
Превозот :
Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата.
·Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS/FEDEX/DHL/EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас .
·Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Гаранција :
·Доаѓа со 5 години производство гаранција;
·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Контакт со нас на :
· Доколку сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.
· Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.
Повратни информации :
Јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам;
· Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, за да можеме да работат надвор;
·Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
9040
Spary Тип:
Хоризонталната
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Тапа Допирање:
Една Дупка
Бренд Име:
YoungDaka
Допрете дупка:
Една Дупка
функција :
Висок квалитет
Мијалник Материјал :
Дувачкиот
Црево Материјал :
Нерѓосувачки Челик
Вентил Материјал :
Дувачкиот
C:
C
поврзете се:
1/2

Поврзани производи