• Цената е намалена.
  • Свеж
Vivari Едноставен Стил Нерѓосувачки Челик Ѓердан За Жените Крстот Сребрена Боја Pendant Синџири Ѓердани Дами Накит Додатоци

Vivari Едноставен Стил Нерѓосувачки Челик Ѓердан За Жените Крстот Сребрена Боја Pendant Синџири Ѓердани Дами Накит Додатоци

 
DEN 480.00
DEN 389.00

Стока
Во продавницата


☆ Претходно Бесплатен Превозот, Безбедно . Ефикасно !
Накит Одржување
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен ги тргнеме кога ќе се пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави. Шопинг Процес
1.Се регистрирате и да се пријавите 2.Го изберат Правото Производи * Пребарување на производот(ите) * Додадете ги во количка * Потврди она што ќе го купите од вашиот количка 3.Изберете Превозот и начин на Исплата * Изберете начин на плаќање * Купи сега * Comfirm плаќање 4.Чека Испорака * Чекаат трпеливо 5.Примање & Евалуација * се Потврди приемот * Добра евалуација Вашиот Позитивен Фидбек
Испраќање или Враќање
1. Над датумот на породување Е само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн .
2. Експрес обично има Царина Прашање, во тој случај, ве молиме да соработува со Царинските да плаќаат Данок.
3. Јас f имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви Благодариме !


Карактеристики на производот

Должина:
43cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Pendant Големина:
43CM
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
ESN040
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Vivari
Обликотшема:
Крстот
Функција:
моден накит
Должина:
43cm
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Поддршка На Големо:
Yes (да).Ве молиме Контактирајте со нас
Тежина:
4g

Поврзани производи