• Цената е намалена.
  • Свеж
АВТО -Кожа Автомобил Страна Седиште Шлиц Џеб Носители Складирање Организатор Кутија

АВТО -Кожа Автомобил Страна Седиште Шлиц Џеб Носители Складирање Организатор Кутија

 
DEN 227.04

Стока
Во продавницата

Сосема нов и висок квалитет.
Погоден за повеќето автомобили, нема потреба од комплексни инсталација,едноставно слајд меѓу седиште џеб и на конзола, додека не се најде убав сит место.
Зголемен во автомобил простор за складирање, сметки, лаптоп компјутери, книги, мобилни телефони, паркинг картичка ,итн., може да се сместат во внатрешноста.
Новина и уникатен изглед, решавање на нарушување проблем на вашиот сакан автомобил, спречување на предмети отфрлање од седиштето јаз.
Висококвалитетна кожа направени, нема деформација одговара за простор помеѓу различни возило модели.
Столче складирање кутија за полесно наоѓање, јазот пополнување и leakproof.
Нема повеќе намалувањето на мали објекти и копање тоа помеѓу автомобил страна седиште џеб и конзола.
Организира работи како француски помфрит, пари, мобилни телефони, паричник и слично и чувајте го во лесно да се достигне.
Дизајнирано за да се пополни јазот помеѓу столче и конзола.
Лесно installion и лесен за чистење.
Одговара на јазот помеѓу седиштето на конзола и на конзола на повеќето автомобили.
Материјал : Кожа
Боја : Црна
Големина : 30*11*6cm /11.8 x 4.3 x 2.4 инчен
Пакет се Вклучени : 1 x Кожа столче Слот торба
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.


Карактеристики на производот

Материјал Тип:
ПВЦ
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Бренд Име:
sikeo
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува

Поврзани производи