• Цената е намалена.
  • Свеж
5 Парови Мода Микро Отвори Кубни Циркони ѕвезда Pendant обетки,CZ кристал Шарм dangle обетки Накит за жените ER391

5 Парови Мода Микро Отвори Кубни Циркони ѕвезда Pendant обетки,CZ кристал Шарм dangle обетки Накит за жените ER391

 
DEN 2304.00
DEN 2074.00

Стока
Во продавницата


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : Бакар кристал кристално
Количина : 5 Парови
Големина : 30*48mm
(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Боја : види слика
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !


Карактеристики на производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ER391
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
JUSTWELL

Поврзани производи