• Цената е намалена.
  • Свеж
2 парчиња За ФОЛКСВАГЕН Tiguan 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Автомобил-Стил, задната врата се Подигне Рамења Гас Lifters Гас Пролет

2 парчиња За ФОЛКСВАГЕН Tiguan 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Автомобил-Стил, задната врата се Подигне Рамења

 
DEN 1367.52
DEN 1026.00

Стока
Во продавницата


Висок Квалитет На Задната Врата Гас Пролет Се Подигне Struct
За "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 2007-2017
Информации за производот ОЕМ Број : 5 N0827550 A Дел Име : Гас Пролет Состојба : Нов Бренд на Производ Должина : 494 mm / ±2 mm (центар дупка на центар дупка) Притисок : 500 N Пакет : 2 buc во пакет рок на Гаранција : 3 Година
Вистински Фотографии
Инсталирање На Метод
Плаќање Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : https : //global.cainiao.com Или http : //www.yw56.com.cn/english/index.aspx
По-продажбата на услугата Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција барем; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Подигнете Клапи
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.5
Поставување на Возило:
Задните
Осветленост Дел Број:
5N0827550A
Материјал Тип:
Челик+PA66+PTFE
Објектот Ширина:
5cm
Модел Година:
2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Другиот Дел Број:
5N0827550A
Објектот Висина:
5cm
Материјал:
Челик+PA66+PTFE
Име На Модел:
5N0827550A
Специјални Функции:
гас пролет
Бренд Име:
DFLA
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
50cm
Производителот Дел Број:
5N0827550A

Поврзани производи