• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Лето нов тенок мажите маичка на кратки ракави круг вратот Двојно јака бамбус памук обичните мажи т кошула chemise трговија на големо

2018 Лето нов тенок мажите маичка на кратки ракави круг вратот Двојно јака бамбус памук обичните мажи т кошула chemise трговија

 
DEN 707.04
DEN 672.00

Стока
Во продавницата

2018 Лето нов тенок мажите маичка на кратки ракави круг вратот Двојно јака бамбус памук обичните мажи т кошула chemise трговија на големо


Карактеристики на производот

Големина:
S Asian size, M Asian size, L Asian size, XL Asian size, XXL Asian size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Oxford
Бренд Име:
Suharvest
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Материјали:
100% бамбус памук
Модел:
DT3007-O-Еден

Поврзани производи